hizmetlerimiz
btnk-vergi-planlamasi-modeli-p.jpg

BT&NK Vergi Planlaması Modeli

Ne bir kuruş eksik, ne bir kuruş fazla. BT&NK Vergi Planlama Modeli vergiden kaçınma veya vergi kaçırma değil vergiyi stratejik bir şekilde yönetme modelidir.

BT&NK Vergi Planlaması Modeli

Hem ekonomik faaliyetlerin hem de bunları düzenleyen mevzuatların karmaşıklığı, mükellef için vergi yönetiminde önemli düzeyde belirsizlikler ve riskler yaratır. Ama vergi aynı zamanda önemli teşvik aracıdır. Teşvik amacıyla sağlanan vergi istisnaları ve indirimleri önemli fırsatlar sunar. Kurucu ortaklarımız Bülent Taş ve Nazmi Karyağdı’nın hesap uzmanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, ve özel sektördeki vergi yönetimi tecrübeleri temelinde geliştirdikleri Vergi Planlama Modeli hem risklere hem de fırsatlara birarada odaklanır.

BT&NK VPM belirsizlikler ortamında en doğru stratejik kararı almanıza, mevcut vergi yönetim yapısı ve vergi uygulamalarınızdaki eksikliklerden, yanlışlıklardan ve vergi uyum teknolojilerinden haberdar olmanıza ve buna göre gerekli düzeltmeleri yapmanıza, eksiklikleri gidermenize imkan verir. Vergi yönetiminizdeki riskleri ortadan kaldırırken, fırsat ve teşviklerden azami şekilde faydalanmanızı sağlar.

BT&NK VPM ile şirketiniz

  • Ekonomik gerçekliğin gerektirdiği ölçüde risk alıp bunu etkin bir şekilde yönetebilecek,
  • Fırsatları kaçmadan ekonomik değere dönüştürecek,
  • Güçlü bir vergi yönetimi anlayışı ve yapısı geliştirecek,
  • Mükellef haklarından en üst düzeyde yararlanacak
  • Gereksiz yere vergi, faiz ve ceza ödemeyecek.

Şirketinize özgü BT&NK vergi planlama analizi ve uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yeni e-konomi

hizmetlerimiz

yeni e-konomi

haberler

yeni e-konomi

sektörler

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.