biz kimiz?

slider_02.jpg
biz kimiz?
BİZ KİMİZ?

NEDEN BİR ARAYA GELDİK?

Kurucu ekibimiz, farklı uzmanlıklardan gelen ve kendi alanlarında on yılları aşan bir deneyime sahip kişilerden oluşuyor. Her birimiz farklı yollardan ve hikâyelerden geçerek bugüne geldiğimizde kafamızda ortak bir hedef canlandı: Birikimimizi ve uzmanlığımızı, ülkemiz şirketlerinin başarısı ve sürekliliğine katkı yapmaya adamak. Bu hedefle finans, yönetim, psikoloji ve hukuk alanlarındaki uzmanlığımızı bir araya getirip bu sitede gördüğünüz özgün ve bilimsel ürün ve hizmetleri geliştirdik.
NEDEN BİR ARAYA GELDİK?
FARKIMIZ NEDİR?

FARKIMIZ NEDİR?

Bizi biz yapan en farklı özelliğimiz, disiplinlerarası bilimsel yaklaşıma verdiğimiz önem. Bilişim ve teknolojide tarihte eşine rastlanmamış baş döndürücü hızdaki gelişmeler ve bunun sonucunda ortaya çıkan ciddi ekonomik ve sosyal dönüşümlerin iş dünyası ve şirketlerimiz için ne anlama geldiğinin tek bir pencereden bakıldığında tahlil edilmesinin imkansız olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle insan faktöründen hukuki düzenlemelere, finansal fırsatlardan stratejik kararlara kadar farklı alanlarda yetkinliği olan bir ekip olarak hizmetinizdeyiz. Hizmetlerimiz, farklı uzmanlıklarımızın basit bir toplamının değil, bu farklılıkların oluşturduğu sinerjinin özgün ürünü.

DEĞERLERİMİZ NELER?

Çalışmalarımızda etik ilkelere sıkı sıya bağlıyız. Beraber çalıştığımız şirketlere sadece ve sadece uzmanı olduğumuz konularda danışmanlık hizmeti sağlıyoruz; şirketlerin tüm paydaşlarıyla dürüst bir ilişkiden asla ödün vermiyoruz.

Sağladığımız hizmetlerin ve çözümlerin ancak bilimsel ve disiplinlerarası bir yaklaşımla üretildiğinde beraber çalıştığımız şirketlere arzu ettikleri sonuçları sağlayacağını biliyoruz.

Ve en önemlisi, ülkemiz şirketlerinin sürdürülebilirliğini artırmanın, önemli bir toplumsal katkı olduğuna inanıyoruz.
DEĞERLERİMİZ NELER?

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

  • Hızlı, proaktif, yeni ekonomiyle uyumlu çalışma tarzına sahip olmak
  • Çalıştığımız şirketlerle danışman değil yol arkadaşı olmak
  • Muhafazakâr yorum değil, güvenilir, çözüm ve iş odaklı yorum yapmak
  • Faaliyet alanlarımızda sürekli önderlik yapmak
  • Küresel ve yerel gelişmeler çerçevesinde ortaya çıkan imkanları paydaşlarımıza sunmak
  • Değişime açık olmak ve değişimin bir parçası olmak
  • Şirketlerle ve diğer paydaşlarla aktif iletişim içinde olmak
ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.