bizden haberler
bizden haberler

Yeni Ekonomi Danışmanlık’tan Esnaf ve KOBİ’ler İçin Nisan Ayı Boyunca Ücretsiz Kısa Çalışma Ödeneği Danışmanlık Hizmeti

Yeni Ekonomik Danışmanlık A.Ş., işyerini kapatan veya işi durma noktasına gelen esnaf ve KOBİ’lere Nisan ayı boyunca Kısa Çalışma Ödeneği Bilgi-Destek hizmeti sunacak.

İnternet üzerinde yayınlanan kısa çalışma ödeneği hakkındaki kapsamlı videodan yararlanılabileceği gibi bir ay boyunca esnaf ve KOBİ’ler sorularını internet sitesi www.vergialgi.net veya şirketin bilgi@yeniekonomi.com.tr e-posta adresinden iletebilecekler.

İşletme sahiplerinden gelecek sorular, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Uzmanı ve yazar Ahmet Metin AYSOY liderliğindeki güçlü bir kadro tarafından cevaplanacak.

Konu hakkında açıklama yapan Yeni Ekonomi Danışmanlık A.Ş. kurucu ortağı Nazmi Karyağdı şunları ifade etti:

“Salgın hastalık olarak başlayan sıkıntılar ekonomide pek çok sektörde adeta sert bir fren etkisi gösterdi. Kimi işletmeler talep durması ya da İçişleri Bakanlığınca alınan tedbirler kapsamında kapanırken kimi işletmeler de oldukça düşük kapasitede çalışmaya başladı. Her türlü dayanışmanın en yüksek seviyede olması gerektiği bir zaman diliminden geçiyoruz. Biz de bu süre içinde bilhassa küçük esnafımız ve işletme sahiplerimiz için destek olmayı amaçladık. Bu zor günlerde işletme sahiplerine ve onların çalışanlarına İŞKUR tarafından sağlanan bu imkândan yararlanılabilmesi için bilgilendirmenin ve rehberlik yapmanın oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu kapsamda iletilen sorulara azami 48 saat içinde cevap vermeyi hedeflemiş durumdayız.”

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.