hizmetlerimiz
kurumsallasma-p.jpg

Kurumsallaşma

Alman filozof Goethe’nin “Bilmek yetmez, uygulamak gerek” sözü şirketimizin temel ilkelerinden biri. Danışmanlığını yaptığımız kurumsallaşma alanında sadece teorik bilgiye değil aynı zamanda önemli bir deneyime sahibiz.

Kurumsallaşma

Kamuda Gelirler Genel Müdürlüğünden Gelir İdaresi Başkanlığına dönüşüm sürecinde yürüttüğümüz projeler ve Türkiye’nin en köklü telekomünikasyon şirketinin özelleştirilmesinden serbest piyasaya geçişinde yaşadığımız deneyimler bizi teorik değil uygulamanın içinden gelme avantajına sahip kılıyor.

  • Müşteri odaklılığa dönüşüm,
  • Stratejik planlamaya geçiş,
  • Performans esaslı yönetime geçiş,
  • Süreç temelli yönetim ve organizasyona geçiş,
  • Çalışan motivasyonu ve kişisel gelişim yaklaşımına geçiş konularında şirketinizle birlikte yola çıkmaya hazırız.

20 yıla yaklaşan Toplam Kalite Yönetimi deneyimimiz, kalitenin tesadüflerle değil, planla, akılcı ve bilimsel çözümlerle hayata geçirilebileceğini öğretti.
Kamu yönetiminde, “vergicilikte toplam kalite yönetimi”ni ülkemize getiren kurucu ortağımız Nazmi Karyağdı, şirketinizde de yenilikçi, rekabetçi ve kalite odaklı bir yapıya geçmeniz için ekibiyle hazır…

Şirketinizin yönetim kalitesini artırmaya ve iç ve dış piyasalarda rekabetçi ve lider bir konuma ulaşmaya talipseniz, kadim medeniyetimiz Anadolumuzun tabiriyle “riski rızka dönüştürmek” istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yeni e-konomi

hizmetlerimiz

yeni e-konomi

haberler

yeni e-konomi

sektörler

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.