bizden haberler
bizden haberler

VERGİALGI Akademi Teknokent Eğitimleriyle İstanbul, Ankara, Mersin, Kayseri ve Kahramanmaraş’tan Sonra Şimdi de Van’da

Teknokentlerde faaliyet gösteren şirketlere yönelik teşvik ve destekler ile vergi uygulamaları konularında VERGİALGI Akademi’nin son eğitimi Van’da yapıldı.

Van Yüzüncü Yıl Teknokent ile Van Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası ile birlikte düzenlenen seminere ilgi büyük oldu.

Seminerde ayrıca Yeni Ekonomi Danışmanlık A.Ş. tarafından geliştirilen özgün bir yaklaşım olan, aile şirketlerinde kurumsallaşma ve aile anayasası konularını içeren Aile Pusulası Modeli hakkında da sunum yapıldı.

Gelir İdaresi E. Başkan Yardımcısı Bülent Taş ile Gelir İdaresi Strateji Geliştirme E. Daire Başkanı Nazmi Karyağdı tarafından geliştirilen şirketlerde vergi, teşvik ve destekler konusundaki fırsatları ve riskleri ele alan bir nevi check-up yaklaşımı olan BTNK Vergi Planlama Modeli de katılımcılara sunuldu.

Teknokent seminerleri hakkında bilgi veren VERGİALGI Akademi ve Yeni Ekonomi Danışmanlık A.Ş. kurucu ortaklarında Nazmi Karyağdı şunları kaydetti: “Geride bıraktığımız bir yıl içerisinde Teknopark İstanbul, Teknopark Ankara, Gazi Teknokent, Mersin Teknokent, Kayseri Erciyes Teknokent ve Kahramanmaraş Teknokent’te bu eğitimleri düzenledik. Şirket olarak Anadolu’ya güveniyoruz ve Anadolu’daki teknolojik gelişmeleri destekliyoruz. Son olarak Van Yüzüncü Yıl Teknokent’le birlikte bir eğitim gerçekleştirdik. Verdiğimiz eğitimlerde teknoloji şirketlerinin Devletin sağladığı imkanlardan azami ölçüde ancak minimum riskle yararlanmalarına yönelik önemli ipuçları veriyoruz. Geleceğin teknolojiden geçtiğine inanıyoruz. Firmalarımızın geleceğe hem yapısal olarak hem de finansal olarak güçlü bir şekilde taşınması gerektiğini düşünüyoruz. Esasen Yeni Ekonomi olarak misyonumuz da kurumlarımızı geleceğe taşımak. Bu nedenle ulusal bir şirket olarak Anadolu’ya büyük önem veriyoruz ve Anadolu’yu desteklemeye devam edeceğiz.”

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.