bizden haberler
bizden haberler

Kurucu ortağımız Nazmi Karyağdı 14. Boğaziçi Zirvesinde

Kurucu ortağımız Nazmi Karyağdı, İstanbul’da 14.sü düzenlenen Boğaziçi Zirvesinde “Hukukla Kazanmak ve Kaybetmek” başlıklı oturuma konuşmacı olarak katıldı.

“Dijital Çağda Vergi Mücadeleleri” konusunda bilgiler aktaran Karyağdı, “Çağımızda Gelir İdareleri ile çok uluslu şirketler arasında ciddi bir mücadele olduğu gibi Devletler arasında da bu yönde bir mücadele yaşandığını” kaydetti.

Vergi mücadelesinde vergi mükellefleri açısından iki ana stratejinin önemli olduğuna değinen Nazmi Karyağdı, bunların “Önleyici/değerlendirici fırsat ve risk yönetimi ile vergi incelemesi ve uyuşmazlık yönetiminde uzman, tecrübeli, dürüst, temel değerlere dayalı bir süreç yönetimi” olduğunu ifade etti.

Yöneticiliğini Av. A. Berhan Aytekin’in (Aytekin Hukuk) yaptığı oturuma konuşmacı olarak Muhterem İlhan (Vodafone Türkiye Hukuk Direktörü), Cem Uçan (Baker McKenzie İnovasyon Ürün Yöneticisi) katıldılar.

Uluslararası İşbirliği Platformu (UİP) tarafından bu yıl 14’üncüsü “Gelecek Yüzyılı Karşılamak: Zorluklar ve Beklentiler” temasıyla düzenlenen Boğaziçi Zirvesine 57 ülkeden 1000’e yakın katılımcının geldiği bilgisi paylaşıldı.

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.