bizden haberler
bizden haberler

Fatura ve Belge Düzeninde Hap Bilgiler

(Eğitim Süresi 1 gün)

Gelişen e-vergi ve e-muhasebe uygulamaları sonucunda kağıt ortamında düzenlenen bir kısım artık belgeler elektronik ortamda da düzenlenebiliyor. Ancak uygulama kimi zaman dijital ortamda da kağıt ortamımdaki kurallarla yönetilebiliyor.

Gündelik hayattaki ticari uygulamalar ise her geçen gün daha karmaşık ve kompeks hale geliyor. İşte tüm bu nedenlerle Türk Vergi Sisteminin temelinde yer alan belge düzeni, işletmelerin gündelik hayatta tereddüde düştüğü konuların başında gelmektedir.

Bu eğitimde Vergi Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu uyarınca kağıt ortamında ya da dijital ortamda düzenlenen belgeler için bilinmesi gereken özellikli konular pratik bir tarzda ele alınıyor

Kapsam

Firmalar için ihtiyaç duyulan vergi ve muhasebe uygulamalarına ilişkin konuların ele alındığı ve alanın en yetkin kişilerince gerçekleştirilecek eğitim sayesinde katılımcılar işlerine geri döndüklerinde daha bilinçli ve yetkin olarak çalışmalarına imkan sağlamak.

Kimler Faydalanabilir?

Fatura ve Belge Düzeninde Hap Bilgiler eğitimine şirketlerin vergi, muhasebe veya mali işler bölümlerinde çalışan profesyoneller ile satın alma ve satış profesyonelleri katılablir.

Eğitime Ön Kayıtla Başvur

Eğitimlerimiz minimum 10 katılımcı ile açılmaktadır. Alınan ön kayıtlar sonucunda kesin kayıt işlemleri yapılmaktadır.

teklif isteyin

Formu doldurarak bize ulaşın. Uzman kadromuz en kısa zamanda size dönüş yapsın.